Alternativní navigace:na hlavní menuna menu aktuální stránkyna obsah stránky

O nás

Naše společnost je prováděcí stavební firma, která se zaměřuje na veškeré stavební činnosti. Většinu staveb zajišťujeme tzv. „na klíč“. Naše společnost zaměstnává výhradně odborníky se specializacemi v různých oblastech stavebnictví. Klademe důraz na realizaci jakékoli stavební činnosti vlastními odbornými pracovníky. Plánujete-li jakékoli stavební práce, naši odborníci jsou vám kdykoli k dispozici a provedou vás celým procesem od vyřízení potřebné dokumentace, přes realizaci stavby, až po její předání a kolaudaci.Při komplexnější dodávce jsme schopni vám poskytnout různé výhody.

Výrazným přínosem pro zákazníka je bezesporu zjednodušení veškerých jednání, podstatně kratší doba celého procesu, s čímž je spjato menší riziko problémů při realizací stavby. Stěžejní bod naší práce spočívá v dodávání kompletních staveb na klíč, za všechny fáze je odpovědna pouze naše firma a navíc jsou náklady investora nižší.

Proč se rozhodnout pro naši firmu

  • Zaměstnáváme zkušené odborné pracovníky s dlouholetou praxí ve stavebnictví.
  • Provedeme vás celým procesem od vyřízení dokumentace až po kolaudaci stavby.
  • Máme za sebou úspěšně realizované stavební projekty.
  • Výborně se orientujeme v nákladech – poradíme, jak stavět, aby vaše stavba nepřekročila vámi stanovené finanční požadavky.
  • Stojíme si pevně za svým mottem: „Stavíme budoucnost“, a proto přistupujeme ke každému klientovi individuálně a snažíme se maximálně a za rozumnou cenu  naplnit jeho představy.