Alternativní navigace:na hlavní menuna menu aktuální stránkyna obsah stránky

Inženýrská činnost / TDI

 

Naše firma vám nabízí zajištění všech druhů inženýrských činností včetně vyřízení potřebných povolení k realizaci stavby.

Speciální službou je pak Technický dozor investora, kdy jako zkušený nezávislý konzultant dohlížíme na realizaci stavby a hájíme tak zájmy zastupovaného klienta.

Technický dozor investora (TDI)

Pro každého investora, firmu nebo jednotlivce, je hlavním požadavkem stavebního procesu dodržení termínu a vysoké kvality konečného stavebního díla. Aby se tak opravdu stalo, je vhodné přizvat zkušeného nezávislého konzultanta, který dokáže zájmy investora ohlídat.

Naše firma vám nabízí technický dozor investora, komplexní služby v zastupování vás jako investora v celém procesu výstavby. Náplní této služby je vstupní posouzení stavebního díla, účast na výběru vhodných dodavatelů jednotlivých služeb, zastupování v jednání s úřady s ostatními účastníky stavby, autorský dozor, technický dozor nad kvalitou výrobků a všech prací a služeb v rámci celého stavebního procesu.

Výhodami naší firmy jsou dlouholeté zkušenosti s realizací projektů většího rozsahu, výborné koordinační schopnosti při realizaci mnohoprofesních zakázek a v neposlední řadě garance termínu a ceny realizace stavby.


Kontaktní formulář

Nezávazná poptávka
  • * Zadejte všechny takto označené údaje